Ice Spikes Crown

Produkt nemá žádné parametry.

• - velice dobrý pomocník na sněhu i ledu
    • - snad jen je potřeba dbát opatrnosti, korunky jsou poměrně ostré

Produkt jsem koupila na hory, aby nedošlo k úrazu na zledovatělém sněhu, což se mi stalo minulý rok. Musím říct, že produkt naprosto splnil očekávání. Pohybovala jsem se jak v hlubším sněhu, tak na zmrzlém sněhu, tak i na ledu. Cítila jsem se bezpečně, nohy nepodkluzovaly.

Korunky jsou poměrně ostré, natrhla jsem si oteplováky, když jsem zvedla nohu a nechtěně přejela kolem. Nevím, jak vydrží korunky, co se týká materiálu, na konci pobytu začaly mírně měnit barvu. Je však pravda, že jsem je pokaždé nesundávala z boty a nesušila, protože se mi nechtěly znovu nasazovat každý den na botu. Ale i kdybych si měla za nějakou dobu koupit další, za mě se to vyplatí. Doporučuji, opravdu dobrá věc.

sehnala jsem zde to co jsem potřebovala a za dobrou cenu

Produkt nemá žádné parametry.

Bezpečnostní protiskluzové návleky na obuv - nesmeky.- nesmeky CROWN na boty, neboli "korunka" jsou jednoduché, patentované, nasazovací podrážky na boty, pro chůzi na zledovatělých a zasněžených plochách.

• nasadí se přes patu a špičku boty a zajistí nylonovými pásky pomocí suchého zipu po obou stranách chodidla.
  • ocelové hroty na každé korunce zvyšují počet „zubů“, které se zakousnou do ledu, sněhu, nebo jakéhokoliv jiného kluzkého povrchu.
  • zpevňující nártový pásek zajistí stabilní polohu na botě i za ztížených podmínek a na nerovném povrchu.
  • nesmeky CROWN jsou vyrobeny z kvalitního pružného pryžového materiálu odolného proti mrazu a drží pevně na botě.
  • hlavní protiskluzovou funkci vykonávají galvanicky upravené korunkové hroty: 7 pod přední částí boty a 3 pod patou
  • není vhodné pro dámské boty s vysokým podpatkem
  • 100% účinnost
  • materiál zůstává pružný do -40°C
  • doporučené velikosti:
  • M: 38 - 41
  • L: 39 - 44
  • XL: 42 - 47

• Perfektně sedí na botě a nekloužou.

Vřele doporučuji.

• - velice dobrý pomocník na sněhu i ledu