DueNorth LI Light Industrial

Doporučená nabídka Batac.cz

Skladem • Více variant89 Kč85 % • 14 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Makalu

Zatím nemám zkušenost,věřím že bude všechno v pořádku.Objednala jsem si nesmeky a zatím není sníh.

• , zakoupeno v Makalu

• Fungují moc dobře - vyzkoušela jsem jen na jeden výstup a sestup, ale otestováno na různém povrchu - čerstvý sníh, led, uježděný sníh a vše v pohodě.
    • Trochu hůř se nandávají, je zapotřebí větší síla - za to velice dobře drží

Jsem spokojená, výborný výrobek

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Makalu

• Výborné,na ledu ,sněhu .Chůze bez obav.
    • nic.

Máme je s manželem už 4 roky.Kvalita výborná.Již předtím jsme měli levnější,ale než jsem obešla nákupy ,hroty vypadaly.Je to sice větší finanční investice,ale ono se nadarmo neříká "Levná věc,drahá věc.DOPORUČUJI.

• Trochu hůř se nandávají, je zapotřebí větší síla - za to velice dobře drží

Jsem spokojená, výborný výrobek