Unkia Nordic Grip

Skladem • Více variant63 Kč95 % • 13 913 recenzíDalší informace

Typ
nesmeky

• Funkční a levný

Hned po dodání jsem ho otestoval na ranní ledovce.
    Mokrý led, na kterém bych jinak riskoval všechny kosti, jsem prošel bez jediného zaváhání.

• Moje první nesmeky, drží při běhu dobře
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• bez nesmeků bych nemohla na procházku do lesa apod.

Typ
nesmeky

Optimální kontrola nad pohybem ·       Perfektně sedí na všechny typy obuvi s rovnou podrážkou ·       Navrženo a vyrobeno pro pevnou chůzi na všech površích ·       Snadné nandání a sundání

Návod na použití:

Toto není hračka. Uchovávejte mimo dosah dětí. Ujistěte se, že výrobek pevně přiléhá k obuvi před jeho použitím. Pravidelně kontrolujte stav nesmeků. Před každým použitím zkontrolujte stav kovových hrotů, zda nejsou příliš opotřebené. Nepoužívejte na příkrých svazích. Neběhejte v nesmekách. Nechoďte v nesmekách na tvrdých a hladkých plochách, jako je dlažba, může dojít k uklouznutí. Po použití opláchněte čistou vodou a usušte. Skladujte na suchém a temném místě.

• Funkční a levný

Hned po dodání jsem ho otestoval na ranní ledovce.

• Moje první nesmeky, drží při běhu dobře
  • , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• bez nesmeků bych nemohla na procházku do lesa apod.

• Rychlé nasazení
    • Spíše na užší obuv
    • Hned po prvním použití mi někde cestou vypadl jeden hřeb.

Na začátku jsem byla nadšená z praktické velikosti "do kapsy" a celkem snadného nasazování, na botě drží pásky dobře. Hned po první procházce jsem ale zjistila, že mi někde cestou vypadl jeden hřeb. Tudíž kvalitu hodnotím jako velmi slabou.

• , zakoupeno v NORTH SHOP

NordicGrip skvělé sedí na hlubším sněhu i na ledu a má svoji výhodu dokonce i když je sněhová břečka a bahno. Velmi jednoduché nasazení i sundání, nízká hmotnost, dá se sbalit i do kapsy. Díky nim už nemusím vynechat trénink venku v zimě a to je ohromný bonus.

• , zakoupeno v NORTH SHOP

Opravdu úžasně drží na sněhu a ledu.

• , zakoupeno v FERRINO

Nesmeky jsem koupila kvůli zledovatělým lesním cestám a rozhodně nelituji. Krásně drží, krok je mnohem jistější a běhání je díky tomu příjemné i nyní v zimním období.

• , zakoupeno v FERRINO

jsou to dárky, doufám, že udělají radost a poslouží